תיקון אייפון

טאצ' תיקונים חכמים > תיקון מוצרי Apple > תיקון אייפון

מדוע אייפון מתקנים רק במעבדות טאץ':

  • מומחים בתיקוני אייפון מכל הדגמים.
  • מעבדה מקצועית דרג ג-ד מוסמכת לבצע הלחמות ברמת הרכיב.
  • חלפי high copy – הכי טובים בשוק.
  • תיקון מהיום להיום (במסירת המכשיר בבוקר).
  • אחריות 90 יום לתיקון.
  • לא צריך לנסוע רחוק. לנוחותך מעבדות ברחוב פלימן בחיפה ובאיזור התעשיה פרדס חנה.

מידע אודות תיקון מכשירי אייפון נפוצים:

מכשיר האייפון מבית Apple הוצג לראשונה בשנת 2007 ונהנה מפופולאריות אדירה עם הצגתו. האייפון עושה שימוש במערכת הפעלה ייחודית של Apple שנקראת iOS. עד היום שוחררו 5 גירסאות של האייפון: מאייפון 1 ועד אייפון 5. בחודשים הקרובים מתעתדת לצאת גירסה חדשה לאייפון: אייפון 6. כיום ניתן למצוא בעיקר את הדגמים אייפון 3, אייפון 4, אייפון 4s ואייפן 5.

מכשירי אייפון הנם מכשירים איכותיים אולם כמו מרבית המכשירים האלקטרוניים, גם הם סובלים מבלאי עקב שימוש. מעבדת טאץ` מתמחה בתיקון אייפון (כל הדגמים) ומתקנת אייפון 3, אייפון 4, אייפון 4s ואייפון 5. התיקון מתבצע בעזרת חלפים באיכות מעולה – high copy, והמכשירים נבדקים לפני שנמסרים חזרה ללקוח. מעבדות טאץ' הנן מעבדת סלולר בדרג ג-ד ומוסמכת לבצע הלחמות ברמת הרכיב.

תקלות נפוצות באייפון:

החלפת מסך מגע באייפון – מסך המגע הנו רכיב רגיש יחסית הנוטה לשברים. עד אייפון 4 היו מסך ה LCD ומסך המגע נפרדים זה מזה וניתן היה להחליף כל אחד בנפרד. החל מגרסה 4 של מכשיר האייפון הם אוחדו לרכיב אחד. במעבדות טאץ' מבצעים החלפת מסך מגע באייפון מהיום להיום וחלקי החילוף הנם באיכות מעולה. למידע נוסף בקר בדף.

מסך מגע לא מגיב – גם אם המסך לא נשבר לפעמים הוא פשוט מפסיק להגיב. הסיבה יכולה להיות בלאי של כבל ה flex או כשל ברכיב הטאץ' שעל הלוח הראשי. מעבדות טאץ' פותרות בעיות אלו ביעילות ומקצועיות. המכשיר שלך יקבל את כל הטיפול שהוא צריך כדי שלא תחזור אלינו עם אותה הבעיה בשנית או עם בעיות אחרות שנגרמות קב החלפה לא מקצועית של רכיבים.

אייפון לא נטען – תקלה נוספת שבעלי אייפון פוגשים לעיתים מזומנות היא חוסר טעינה של המכשיר. האייפון שלך עשוי שלא להטען ממספר סיבות, ביניהן קורוזיה ברכיב הטעינה, קצר בשקע ה USB או רכיב טעינה תקול בלוח הראשי. במקרה זה חשוב לאתר את מקור התקלה בצורה טובה ויעילה ולא להחליף רכיבים תקינים ללא צורך. כשתמסור את המכשיר שלך לתיקון במעבדת טאץ' תוכל להנות מאיתור מדוייק של מקור התקלה ותיקון בחלפים איכותיים.

touchlab-iphone-4s-repair-prices

04-959-4940 סניף חיפה