מסך מגע באייפון לא מגיב

טאצ' תיקונים חכמים > תיקון מוצרי Apple > תיקון אייפון > מסך מגע באייפון לא מגיב

במעבדות טאץ' תוכל להנות מתיקון מהיר ומקצועי לתקלת מסך אייפון שלא מגיב.

לביצוע התיקון צור קשר בטופס שמשמאל או התקשר 04-9594940

מסך לא מגיב באייפון היא בעיה נפוצה בכל הדגמים החל מאייפון 3 ועד אייפון 5 כולל. הבעיה באה לידי ביטוי בכך שמסך המגע (נקרא גם טאצ') לא מגיב. המסך קפוא ולא ניתן להשתמש במכשיר, אפילו לצורך הוצאת וקבלת שיחות.

טיפ קטן: אז לפני שאתם רצים למעבדה, חשוב שתדעו התיקון הפשוט ביותר זה לעשות שאט דאון והדלקה מחדש (לחיצה ארוכה על פאואר+כפתור הבית ל 10 שניות) פעולה זו  תכבה ותדליק את הטלפון. במידה שמסך האייפון שלכם לא מגיב בכלל בעיית תוכנה שלא נטענה או רצה טוב, זה עשוי להיפתר ע"י כיבוי והדלקה.

לא עזר? קרא עוד

הסיבה למסך שאינו מגיב באייפון היא בד"כ נפילות, חבלות ומכות למיניהן. לעיתים יותר רחוקות מדובר בבלאי של המחבר של מסך המגע שנקרא בשפה המקצועית flex (ובישראל כולם קוראים לו "פלאט כבל" – כבל שטוח). כבל זה מתבלה עם הזמן כתוצאה מקורוזיה ושחיקה פיסית.

סיבה נוספת שיכולה לגרום לבעיה היא בכשל ברכיב הטאצ' על הלוח הראשי בד"כ כתוצאה מהסדקות הלחמות. במקרה זה החלפת הרכיב פותרת את הבעיה ללא צורך בהחלפת מסך מגע.

באייפון 3GS  וגם 3G,  מסך המגע ומסך התצוגה (ה LCD) מופרדים והם שני רכיבים שונים. ניתן במכשירים אלה להחליף רק את מסך המגע ללא החלפה של ה LCD. החלפה של רכיב אחד בלבד תוזיל את עלות התיקון. מאייפון 4 ומעלה מסך המגע ומסך ה LCD מגיעים כיחידה אחת.

תיקון מסך אייפון שלא מגיב במעבדות טאץ'

במעבדות טאץ' מבצעים תיקון למסך אייפון שלא מגיב מהיום להיום. תוכל להשאיר את המכשיר במעבדה וללכת לדרכך עם טלפון חליפי או להשאר במעבדה עד גמר התיקון – תלוי במידת הלחץ.

עם קבלת המכשיר לתיקון הטכנאי מתחיל בזיהוי הבעיה ולאחר מכן איתור הרכיב התקול. לאחר איתור הרכיב התקול הוא מוחלף ברכיב חליפי באיכות מעולה (high copy) שעברת בדיקות איכות מחמירות. משם עובר המכשיר לבדיקה כללית של בכדי לוודא כי הכל עובד כנדרש. לאחר סיום הבדיקה נזמין אותך לאסוף את המכשיר המתוקן.

טיפ נוסף: אחרי החלפת מסך מגע חייבים להחליף גומיות של חיישן הקרבה וחלונית השחמה כחלק מהתיקון. כדי לוודא שהכל עובד כשורה עליך לבצע בדיקה של החיישן לאחר התיקון ע"י הוצאת שיחה ודיבור דרך האפרכסת.

לנוחותך מעבדות ברחוב פלימן בחיפה ובאזה"ת בפרדס חנה.

עוד תקלות נפוצות:

מידע אודות תיקון מכשירי אייפון נפוצים:

 למידע נוסף אודות:

04-959-4940 סניף חיפה