החלפת מסך מגע לאייפון

טאצ' תיקונים חכמים > תיקון מוצרי Apple > תיקון אייפון > החלפת מסך מגע לאייפון

החלפת מסך מגע לאייפון – כל הדגמים

צריך להחליף מסך מגע? רוצה להנות משירות מקצועי, חלפים מעולים ואחריות ל 90 יום?התקשר עכשיו למעבת טאץ' 04-959-4940 או השאר פרטים בטופס שמשמאל ונציגינו יהיה איתך בקשר בהקדם.

האייפון נפל והמסך נשבר? המסך לא מגיב? מסך המגע באייפון הנו רכיב רגיש הנוטה להשבר ולהנזק מנפילה לא טובה ואפילו כך סתם מבלאי בשימוש רגיל. במעבדות טאץ' מתמחים בהחלפת מסך מגע לאייפון מכל הדגמים: אייפון 3, אייפון 4, אייפון 4S ואייפון 5. לעיתים, גם ללא נזק פיסי מסך המגע באייפון לא מגיב עקב מספר סיבות כגון בלאי, קורוזיה או קצרים פנימיים.

מעבדות טאץ מפעילות את שירות טאץ' To Go. אם אתה עסוק או סתם לא יכול לעזוב את הבית או מקום העבודה בכדי להפקיד את המכשיר לתיקון, נציגינו יעבור אצלך ויאסוף את המכשיר.

מדוע לתקן את מסך המגע של האייפון שלך רק במעבדות טאץ'?

טאץ' היא המעבדה המקצועית באיזור הצפון (דרג ג-ד מוסמכת לבצע הלחמות ברמת הרכיב). כשתבוא עם האייפון והמסך השבור תקבל מייד טלפון חלופי ותוכל לצאת לדרכך. אם הגעת בבוקר אז עוד לפני סוף היום תקבל SMS שמזמין אותך לאסוף את המכשיר המתוקן שלך לאחר שתיקנו,  בדקנו אותו ומצאנו שהוא תקין ועובד כמו שצריך.

אולי לא ידעת את זה אבל Apple לא מייצרת בעצמה חלקי חילוף לטלפונים מתוצרתה. חלקי החילוף מיוצרים כולם ע"י יצרנים שונים ומשמשים לתיקון מכשירי אייפון בכל העולם. כל החלפים בהם נעשה שימוש כדי לתקן את האייפון שלך במעבדות טאץ' הם מסוג high copy כלומר, עברו תהליך  בקרת איכות מלא במפעל ובמעבדות טאץ' שמבטיח שהחלק תקין, איכותי ובעל פונקציונליות מלאה. חשוב לך לדעת שבאייפון שלך יש רק את החלקים האיכותיים ביותר ולא חלקים זולים מאיכות ירודה הקימים גם הם בשוק. בנוסף לכך, והודות לאיכות התיקון הגבוהה במעבדות טאץ', אתה מקבל אחריות לתשעים יום(!) על התיקון.

לנוחותך מעבדות ברחוב פלימן בחיפה ובאיזור התעשיה פרדס חנה. מפות ההגעה בתחתית העמוד.

עוד תקלות נפוצות:

מידע אודות תיקון מכשירי אייפון נפוצים:

 למידע נוסף אודות:

 

04-959-4940 סניף חיפה