החלפת מסך לסמסונג גלקסי

טאצ' תיקונים חכמים > מעבדה לתיקון סמסונג גלקסי > החלפת מסך לסמסונג גלקסי

המסך בסמסונג גלקסי שלך נשבר? הפסיק להגיב? תיקון והחלפת מסך בכל דגמי סמסונג גלקסי עושים רק בטאץ'!

למידע נוסף או איסוף המכשיר מביתך באמצעות שליח מלא את הפרטים בטופס שמשמאל.

מדוע לתקן את הגלקסי שלך רק בטאץ'?

  • רשת מעבדות מקצועית דרג ג-ד המעסיקה טכנאים מוסמכים.
  • שימוש בחלפים מקוריים בלבד. יותקן במכשירת מסך מקורי של סמסונג שנרכש מהיבואן בישראל ולא תחליף זול.
  • אחריות 90 יום על התיקון.
  • משך תיקון קצר.
  • גיבוי מכשירך לפני הכניסה לתיקון.
  • תקבל מכשיר חליפי עד לסיום התיקון.
  • ידע וניסיון ללא תחרות!

 סדרת דגמי הגלקסי של סמסונג כוללת מספר דגמים, החל מגלקסי 1 ועד גלקסי 5 המהווה את ספינת הדגל של חברת סמסונג בתחום הסמארטפונים ונמצא בשורה הראשונה של הטכנולוגיה יחד עם מכשירים מובילים של חברות מתחרות.

מסך מגע בגלקסי מכל הדגמים עשוי לחוות מספר סוגים של תקלות: שבר כתוצאה מנפילה, חבלה או אפילו סתם לחיצה חזקבה מידי, מסך מפסיק להגיב ללא סיבה או כניסה של מים. לעיתים המסך מפסיק לתפקד לאחר שהשארתם את הגלקסי שלכם ברכב בצהריים למשך חצי שעה או יותר. שכבת המגע (הממוקמת בין מסך המגע ל LCD) מופעלת ע"י זיהוי חום ועלולה להתקלקל כשהמכשיר חשוף לטמפרטורה גבוהה למשך זמן ארוך יחסית.

אז מה עושים?

התיקון כולל החלפה של כל היחידה: זכוכית + שכבת מגע + מסך LCD. המסך המותקן הוא מקורי בלבד של סמסונג אשר נרכש מהיבואן בארץ. התקנת מסך גלקסי לא מקורי עלול לגרום לבעיות בהמשך ולקצר את משך חיי המכשיר ועל כן, כאמור, אנו ממליצים להתקין רק מסך מקורי איכותי.

משך התיקון נע בד"כ בין שעה לשלוש שעות – תלוי בעומס במעבדה. יש מספר דברים שמעבדה מקצועית חייבת להקפיד עליהם בעת החלפת מסך גלקסי. לדוגמה: חייבים לבדוק את תקינות חיישן התאורה. הרבה מאוד פעמים חיישן התאורה אינו תקין ואם לא הוחלף במסגרת התיקון הלקוח חוזר פעם נוספת למעבדה. בנוסף לכך קיימות אין ספור תקלות העלולות להגרם עקב פירוק והרכבה לא מקצועיים של המכשיר כגון פגיעה ברכיבים, יצירת קצרים וכו'.

השאר פרטיך בטופש משמאל ונציגינו יצור איתך קשר בהקדם!

04-959-4940 סניף חיפה