טאצ' ToGo

טאצ' תיקונים חכמים > טאצ' ToGo

scooter3שירות חדש בטאצ'

איסוף ומשלוח לבית הלקוח

חברת טאצ' פתחה שירות חדש בו אנו מציעים שירות אישי לבית הלקוח הכולל איסוף ומשלוח לבית הלקוח. שמכשיר הסלולר שלך התקלקל או דרושים חלקי חילוף להחזיר אותו למצב תקין, אינך צריך להיות מוטרד מהנסיעה אלינו. אנחנו נבוא אליך ! הטכנאים שלנו יאספו את המכשיר בביתך או במשרד שלך, ויחזרו לך את המכשיר מתוקן עד סף ביתך. רוב התקלות ניתנות לפתרון במשך יממה או פחות. רוב התקלות יתוקנו עוד באותו יום !

אנו מציעים את שירות התיקונים המהיר ביותר באיזור הצפון בעזרת טכנאים המשוגרים לביתך עוד באותו יום ואף ברוב הזמן, המכשיר יוחזר אליך באותו יום עצמו. בכל משך שנות שירות שאנו מעניקים לקהל הלקוחות שלנו, טיפלנו ותיקנו אלפי מכשירים לאלפי לקוחות מרוצים. מטרתנו היא לשמור גם אותך לקוח מרוצה ! לקוחותנו מעריכים את הקלות בה מתופעל השירות הניידי שלנו והבטחון שמעניקה חברה בעלת ניסיון כמו שלנו בכל הנוגע לטיפול במכשירי הסלולר.

הרווחנו את השם שלנו כיוון ששירות הלקוחות שלנו הוא מן השורה הראשונה, ושירות המשלוחים שלנו לא נופל מזה. זה אומר שירות מהיר לבית הלקוח וחזרה. הרמה הגבוהה בה אנו מנהלים את שירות השליחויות שלנו אינו משקף מחירים גבוהים והמחירים לשירותים אלה הם סבירים ביותר ! שירות התיקונים שאני מציעים לבית הלקוח, כולל טיפול ותיקון של כל מכשירי הסלולר הניידים,וטבלטים מכל החברות. המכשיר יוחזר אליך מתוקן ונראה כמה שיותר קרוב לחדש !
המפה המצורפת בדף זה מראה את איזור החלוקה שלנו. במידה והינך גר מחוץ לאיזור החלוקה שלנו, הינך מוזמן לסניפנו המרכזי בחיפה.

איזורי איסוף ומשלוח

mapswithmarkers2

איזור החלוקה שלנו מקיף שטח רחב ביותר: ממעלות בצפון עד לאיזור עתלית בדרום ומאיזור נצרת עלית עד לכרמיאל והסביבה. הנהלת החברה משקיעה מאמצים רבים על-מנת שללקוחותיה יהיה ביטחון מלא בהעברת המשלוחים, מיעד ליעד ושירות אישי ויעיל, תוך עמידה מלאה בהתחיבויותיה.

04-959-4940 סניף חיפה